• BB063-2P-I-021 prep.lista 2pol. 210/12 PIN TYP 10mm2  63A
Technické údaje Spôsob inštalácie: horizontálny Počet modulov: 12 Typ distribúcie: L1, L2 Rozstup pripojenia: 17,8 mm Šírka čapu: 4 mm Izolácia: ohňovzdorné PVC Menovitý prevádzkový prúd: 63A Prierez vodiča: 10 mm2 Materiál vodiča: čistá meď Dĺžka: 210 mm