• BB063-1P-U-021 prep.lista 1pol. 210/12  U-TYP 10mm2  63A
Základné funkcie Inštalácia: horizontálna Počet modulov: 12 Menovitý prúd: 63A Rozstup pripojenia: 17,8 mm Materiál vodiča: čistá meď Prierez: 10 mm2 Izolačný materiál: ohňovzdorné PVC Dĺžka: 210 mm