• BB063-1P-U-100 prep.lista 1pol. 1000/54  U-TYP 10mm2  63A
Základné funkcie Inštalácia: horizontálna Počet modulov: 54 Menovitý prúd: 63A Rozstup pripojenia: 17,8 mm Materiál vodiča: čistá meď Prierez: 10 mm2 Izolačný materiál: ohňovzdorné PVC Dĺžka: 1000 mm