• S-3L-210/10 3pol PIN 12mod Typ  mod prepoj lišta
Popis produktu Parametre Hmotnost 0,1 kg Brand SEZ DK Dĺžka (mm) 210 mm Počet pólov 3 Prevedenie kolík Menovitý prierez vodiča 10 mm2 Menovitý prúd 63 A