ML-HR7S118240W R7S 118mm 240W 4700 lumen halogen
Popis Vďaka neustálemu vývoju boli vytvorené takzvané ECO halogénové žiarovky . Sú takmer identické s tradičnými žiarovkami, ale okrem toho, že sú energeticky úsporné a ponúkajú niekoľko technických výhod , sú aj šetrné k životnému prostrediu Parametre Technológia Ekologický halogén kategória R7S Výkon 240 W Zásuvka R7S Výstupný lúmen 4 700 lúmenov Stmievateľné áno Teplota farby 2700 tisíc Obvod AC 220 – 240 V Doživotne 2000 hodín Typ žiarovky jasné Uhol lúča 360° Svetelná účinnosť 20 lúmenov/watt Frekvencia 50 Hz Materiál sklo Priemer 10 mm Dĺžka 118 mm Hmotnosť 13 g Energetická trieda G