• OR-LZ-8207/80 svorka
  • OR-LZ-8207/80 svorka
OR-LZ-8207/80 svorka
OR-LZ-8207/80 svorka
Všeobecné informácie: Typ: distribučný blok Vstupné skrutkové svorky: 1 x 6 – 16 mm2 Aktuálne: 80 A Výstupné terminály: 4x 2,5-6; 2x 2,5-16 mm2 Stupeň krytia (IP): 20 Izolačné napätie Ui podľa IEC: 1000 V Izolačné napätie Ui podľa UL: 600 V Menovitý krátkodobý výdržný prúd Icw: 3 kA Špičkový skratový výdržný prúd Ipk: 22 kA Farba: modrá Možnosť predĺženia: Áno Rozmery - hĺbka: 65 mm Rozmery - výška: 46 mm Uťahovací moment skrutky: Vstup: 3,5 Výstup: 1; 3,5 Nm