• MPLKK24WK okrúhly rám pre 24W LED panel 225 mm
Vlastnosti produktu Priemer: 225,61 mm Hrúbka rámu: 29 mm Materiál: PC (polykarbonát) Farba: Biela Popis OMU Lighting MPLKK24WK je okrúhly akcentový rám špeciálne navrhnutý pre LED panel MPLCCT24WK 24W . Toto príslušenstvo umožňuje estetické a bezpečné upevnenie panelu na povrchy, kde nie je možná zapustená inštalácia. Kvalitný PC materiál je odolný a trvácny a čistá biela farba sa ľahko hodí do každého interiéru. Rám s hrúbkou 29 mm zaisťuje stabilnú podporu a zároveň dodáva LED panelu moderný a štýlový vzhľad.