• ML-LPS4000K24WA2N štvr.-nad. 24W 4000K 2160 lm LED
Parametre Technológia LED diódy SMD Výkon 24 W Svet formy panel Svetelný tok 2 160 lm Rezervácia AC Odolnosť voči vode IP20 Teplota farby 4000 tis sieť AC 175-265V Život 30 000 hodín Uhol lúča 120 ° Využitie svetla 90 lumenov/watt Index podania farieb (CRI) >80 Frekvencia 50/60 Hz Materiál produktu hliníkové plasty Výška 28 mm Hĺbka 295 mm šírka 295 mm Hmotnosť produktu 693 g Ministerstvo energetiky F Záruka 2 roky