• ML-LPS4000K18WA2N štvr.-nad.18W 4000K 1620 lm LED
Parametre Technológia LED diódy SMD Výkon 18 W Svet formy panel Svetelný tok 1 620 lm Rezervácia AC Odolnosť voči vode IP20 Teplota farby 4000 tis sieť AC 175-265V Život 30 000 hodín Uhol lúča 120 ° Využitie svetla 90 lumenov/watt Index podania farieb (CRI) >80 Frekvencia 50/60 Hz Materiál produktu hliníkové plasty Výška 28 mm Hĺbka 219 mm šírka 219 mm Hmotnosť produktu 422 g Ministerstvo energetiky F Záruka 2 roky