• ML-LPR4000K12WA2N kruh-nad. 12W 4000K 1080 lm LED
Parametre Technológia LED diódy SMD Výkon 12 W Svet formy panel Svetelný tok 1 080 lm Rezervácia AC Odolnosť voči vode IP20 Teplota farby 6000 tis sieť AC 175-265V Život 30 000 hodín Uhol lúča 120 ° Využitie svetla 90 lumenov/watt Index podania farieb (CRI) >80 Frekvencia 50/60 Hz Materiál produktu hliníkové plasty Výška 28 mm Priemer 165 mm Hmotnosť produktu 237 g Ministerstvo energetiky F Záruka 2 roky