• LD-REX60W-NW 60W 8400lm 4000K 150cm IP65
LD-REX60W-NW 40W 8400lm 4000K 150cm IP65
Charakteristika Teplota farby : 4000 K Značka osvetlenia : GTV Ochrana proti vlhkosti IP : 65 Výkon osvetlenia : viac ako 20 W Svetelný tok Osvetlenie : 7500-10000 lm