• LD-PAR10W40-00 nástenné svietidlo + PIR senzor
Materiál Plastové Farba Biela Pätica Integrovaný LED modul Počet žiaroviek 1 Žiarovky súčasťou balenia ÁNO (LED) Farba svetla Denná biela Teplota chromatickosti 4000 tis Príkon zdroja 10 W Ekvivalent klasickej žiarovky 60 W Max. príkon zdroja 10 W Celkový príkon svietidla 10 W Celkový svetelný tok 700 lm Funkcie LED technológia, So senzorom Priemerná životnosť zdroja 50 000 h Počet spínacích cyklov 100 000 ON/OFF Index podania farieb (CRI) 80 dní Výška 249,3 mm Šírka 66 mm Dĺžka 187,9 mm Hmotnosť 1 kg Stupeň krytia (IP) IP54 Napätie 230 V