• FT401-250W komp. ohrievač do rozvádzačov
FT401-250W komp. ohrievae do rozvádzaeov
Popis Podrobnosti o produkte dokumenty • Vykurovací výkon: 250W • Prevádzkové napätie : 230VAC 50/60Hz • Typ vykurovacieho telesa : PTC rezistor (obmedzený teplotou) • Ochrana proti prehriatiu : Automatické vypnutie pri poruche ventilátora • Vykurovacie teleso : Extrudovaný hliníkový profil, eloxovaný • Povrchová teplota : Max. +75°C (500W) • Typ ventilátora : Guličkové ložisko, axiálne • Odvzdušňovací ventil. životnosť : 50 000 prevádzkových hodín (pri +25°C) • Prietok vzduchu : 45 m3/h (50Hz) alebo 54 m3/h (60Hz) • Pripojenie : Integrovaná svorkovnica s odľahčením v ťahu • Uťahovací moment : max. 0,8 Nm • Telo konektora : čierny plast podľa UL94 V-0 • Pripojiteľné vodiče : Splietané 0,5-1,5 mm2 (s objímkami) • Montáž : Montážne oko pre montáž na 35 mm DIN lištu, EN 60715 • Inštalácia : Vertikálna poloha (vertikálne prúdenie vzduchu: vzduch je vypúšťaný do +7 -°C Teplota : -4 °C) • 9 °C Prevádzková/skladovacia vlhkosť : max. 90% RH (bez kondenzácie) • Trieda ochrany : IP20 / I (uzemn