• FT400-500W komp. ohrievač do rozvádzačov
FT400-500W komp. ohrievae do rozvádzaeov
Popis Podrobnosti o produkte dokumenty • Vykurovací výkon : 500W • Prevádzkové napätie : 230VAC 50/60Hz • Typ vykurovacieho telesa : PTC rezistor (obmedzený teplotou) • Ochrana proti prehriatiu : Automatické vypnutie v prípade poruchy ventilátora • Vykurovacie teleso : Extrudovaný hliníkový profil, eloxovaný • Povrchová teplota : Max. +75°C (500W) • Typ ventilátora : Guličkové ložisko, axiálne • Odvzdušňovací ventil. životnosť : 50 000 prevádzkových hodín (pri +25°C) • Prietok vzduchu : 45 m3/h (50 Hz) alebo 54 m3/h • Pripojenie : Integrovaná svorkovnica s odľahčením v ťahu • Uťahovací moment : max. 0,8 Nm • Telo konektora : čierny plast podľa UL94 V-0 • Pripojiteľné vodiče : Splietané 0,5-1,5 mm2 (s objímkami) • Montáž : Montážne oko pre montáž na 35 mm DIN lištu, EN 60715 • Inštalácia : Vertikálna poloha (vertikálne prúdenie vzduchu: vzduch je vypúšťaný do teploty 9 až +7 °C: -4 °C ) • Prevádzková teplota : -4 °C • Prevádzková/skladovacia vlhkosť : max. 90% RH (bez kondenzácie) • Trie