• OEZ LFE-40-2-030AC 42390
  • OEZ LFE-40-2-030AC 42390
OEZ LFE-40-2-030AC 42390
OEZ LFE-40-2-030AC 42390
Menovitý prúd : 40A Menovitý reziduálny prúd : 30 mA Typ napätia : AC Menovité pracovné napätie : 230V Menovite podmienený skratový prúd : 6kA