• OS-HEL158-30 s elektronickým pred 1x58W Helios IP 65
Technické svietidlo z radu HELIOS BIS, ku ktorému je potrebné dokúpiť dve LED trubica T8 s päticou G13. Konštrukcie a difúzor sú vyrobené z plastu. Hodnota úrovne krytia IP65, stupeň tvrdosti je IK06. Trubica T8 nie sú súčasťou balenia Svetelný zdroj je súčasťou balenia Ne Záruka 2 roky Produktová línia HELIOS BIS Farba šedá Šírka 1,57 m Výška 12,5 cm Hĺbka 94 mm Stupeň krytia IP65 Pätica G13 Materiál plast Napájanie 230 V Príkon 60 W Tvar kulaté Typ zdroja led; trubice Osadené päticou 2x G13 30W