• FT151-30W komp. ohrievač do rozvádzačov
FT151-30W komp. ohrievae do rozvádzaeov
• Vykurovací výkon : 30W • Prevádzkové napätie : 230VAC • Typ vykurovacieho telesa : PTC rezistor (obmedzený teplotou) • Vyhrievací prvok : Extrudovaný hliníkový profil, eloxovaný • Pripojenie : 3-pólová svorkovnica • Telo konektora : Čierny plast v súlade so štandardom UL94 V-0 • Pripojiteľné vodiče : 2-5-5 mm2    105,5 mm Upevnenie : Montážna konzola pre montáž na 35 mm DIN lištu, EN 60715  Umiestnenie : Vo vertikálnej polohe (vertikálne prúdenie vzduchu: vzduch je vypúšťaný hore)  Prevádzková teplota : -45 až +70 °C  Skladovacia teplota : -49 až +70 °C  Prevádzková/skladovacia vlhkosť: max. 90% RH (bez kondenzácie)  Trieda ochrany : IP20 / I (uzemnenie)  Príslušenstvo : Upevňovacie skrutky  Hmotnosť : cca. 0,25 kg  Veľkosť radiátora : 65 mm X 61 mm x 64 mm (bez tela konektora)